Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle Site Haritası Reklam Ver Künye Hakkımızda İletişim
 
Yeni Kayıt Üye Girişi
 
10.REW İSTANBUL (Geri Dönüşüm Çevre ve Teknolojileri) Fuarı'ndayız.
19-22 Eylül Promotürk Fuarındayız
Alo Promosyon, yeni ürünleriyle 2012 Promotürk Promosyon Fuarına renk kattı.
Usb Test Programı
HAKKIMIZDA


PROMOSYON SEKTÖRÜNÜN LİDERİ...

ALO PROMOSYON

Türkiye’de sayısız firmaya kurumsal tanıtım çözümleri sunan Alo Promosyon, marka ve pazarlama iletişim çalışmaları ile şirketlere farklı bir dünyanın penceresini açıyor.

İmalat ve direkt İthalatçı firma özellikleri firmamıza sektörde bilinen ve saygı duyulan bir konum kazandırmıştır. 

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmet veren Alo Promosyon, Teknoloji ve Müşteri İlişkileri alanlarındaki gelişmelerini yakından takip ederek daha verimli hizmet verebilmek amacıyla CRM çalışmalarına ağırlık vermektedir. Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve stoklarıyla talebinize anında cevap veren firmamız, müşterilerimize İmalatçı ve İthalatçı firma ayrıcalığını fiyatları ile de yaşatmaktadır. Sahip olduğumuz gücümüzü sektör tecrübemizin en iyi referanslarımız yine siz değerli müşterilerimizdir.

Firmamız gerçekleştirmiş olduğu İhracatla da ülke ekonomisine katkılarını sürdürmektedir. Tüm unsurlar göz önünde bulundurulduğunda sektörümüzdeki herkes şunu iyi bilmektedir; " Alo Promosyon, Promosyon Sektörünün Lideridir ..! "


Alo Promosyon Ailesi...

A4 Grafik Matbaacýlýk Yayýncýlýk Reklam ve Bilgisayar Hiz. Ltd. Þti.
Adres : Mahmutbey Cd. Meriç Sk. No: 26 Kat: 1 Bahçelievler/ ISTANBUL
Tel: + 90 212 452 40 99 Tel: + 90 212 639 50 69 Fax: + 90 212 639 50 49

Alo Promosyon bir A4 Grafikmarkasýdýr. Copyright © 2002 - 2012

Populer Etiketler: tükenmez  , Promosyon Çakı  , Promosyon Plastik Tükenmez Kalem  , Promosyon Termos Kupa  , Oto Ruhsat Kabı  , Promosyon Geri Dönüşümlü Notluk  , promosyon ofis seti  , Promosyon Oto Kokusu  , Promosyon Deri Anahtarlık  , Promosyon Manikür Setleri  , Promosyon Tekstil  , Promosyon Leptop Çantası  , Promosyon Karton Çanta  , Promosyon Metal Anahtarlık  , Promosyon Çakmak  , Promosyon Metal Tükenmez Kalem  , Promosyon Kişisel Ürünler   , Promosyon Oto Plaka Altı  , Promosyon Duvar Saati  ,